Kategorie

Producenci

Środek do Gruntownego Czyszczenia Podłóg 1L - L 94 Cleaner Wachsentferner Berger- Seidle

Powiększ - Środek do Gruntownego Czyszczenia Podłóg 1L - L 94 Cleaner Wachsentferner Berger- Seidle
Stan magazynu: 2 szt
Cena: 46.63zł
Poleć produkt znajomemu
Opis produktu

Berger – Seidle L94 Cleaner, jest preparatem o neutralnym pH, na bazie wody do gruntownego czyszczenia oraz usuwania zanieczyszczeń po środkach samopołyskowych, oraz niektórych warstw woskowych na polakierowanym parkiecie (lub z innych rodzajów podłóg). Znajduje zastosowanie wszędzie tam, gdzie w warstwie środka pielęgnacyjnego znajduje się zbyt wiele zanieczyszczeń i musi być ona usunięta.

 

 

Berger – Seidle L94 Cleaner, można używać do czyszczenia gruntownego jak i profilaktycznego polkierowanych podłóg drewnianych.

Czyszczenie gruntowne:

Podłogę należy zwilżyć i rozprowadzić środek Berger – Seidle Cleaner L 94. Chwilę odczekać, aby preparat zaczął działąć po czym wyszorować podłogę (ręcznie lub maszynowo). W zależności od stopnia zabrudzenia i grubości warstw zalegającego na powierzchni podłogi środka pielęgnacyjnego stosuje się L 94 skoncentrowane lub rozcieńczone wodą w stosunku 1:1 i w razie potrzeby powtarza się czyszczenie. Następnie należy zebrać rozpuszczony brud i przemyć podłogę czystą wodą.
Uwaga: Przy czyszczeniu podłóg nie powinno się stosować zbyt wiele wody, gdyż mogą powstać szkody w skutek przemoczenia drewna.

Czyszczenie bieżące:

Stosuje się gdy powierzchnia jest lekko zabrudzona. Podłogę przemywać wodą z dodatkiem Berger – Seidle Cleaner L 94 w stosunku 0,1-0,2l na 10l wody.
 

Ograniczenia w stosowaniu: Berger – Seidle Cleaner L 94 nie nadaje się do stosowania na podłogach asfaltowych.

Powrót do poprzedniej strony