Tynki

Information

Promocje

Brak promowanych produktów w tym momencie.
Tynki

Tynki – Kabe Foveo

W naszym asortymencie znajdziesz tynki Kabe Foveo w kilku odsłonach. Produkty te zawierają wysokiej jakości biocydy. Zapewniają szybką i łatwą aplikację. Mogą być stosowane w środku i na zewnątrz budynku. Preparaty te nie zawierają składników, które są szkodliwe dla ludzkiego zdrowia. Cechują się wysoką wydajnością, której wa...

Tynki – Kabe Foveo

W naszym asortymencie znajdziesz tynki Kabe Foveo w kilku odsłonach. Produkty te zawierają wysokiej jakości biocydy. Zapewniają szybką i łatwą aplikację. Mogą być stosowane w środku i na zewnątrz budynku. Preparaty te nie zawierają składników, które są szkodliwe dla ludzkiego zdrowia. Cechują się wysoką wydajnością, której wartość różni się w zależności od typu podłoża i sposobu jego przygotowania.

W naszym asortymencie znajdziesz także preparaty czyszczące z serii Kabe Foveo. Są wykorzystywane do zwalczania grzybów i glonów, przy konserwacji wyrobów kamieniarskich, murowanych oraz wykonanych z materiałów budowlanych innych niż drewno. Mogą być aplikowane na podłoża wapienne i kamienne. To preparaty gotowe do użycia bezpośrednio po otwarciu opakowania. Głęboko penetrują podłoże, pozbywając się mikroorganizmów nie tylko z powierzchni, lecz także wewnętrznych warstw tynku.

Zapraszamy do zapoznania się z dostępnymi produktami. Nasi specjaliści pomogą Ci dopasować odpowiedni preparat do miejsca i powierzchni, na którą ma zostać naniesiony. Tynki i preparaty do usuwania glonów są dostępne zarówno w naszym sklepie online, jak i punkcie stacjonarnym w Wieliczce koło Krakowa.

Więcej

Tynki 

Jest 2 produktów.

Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów
Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów