Lista produktów producenta: Drewnochron

Od ponad 35 lat gości na Państwa półkach starając się podążać z duchem czasu.  Drewnochron to nie tylko ochrona drewna na lata i ceniona jakość. To także marka nowoczesna, oferująca szerokie portfolio produktów, zapewniających poza ochroną również dekorację drewna. Konsumenci tej marki przekazują swoją wiedzę z pokolenia na pokolenie, zachowując wspomnienia towarzyszące pracą przy zabezpieczaniu elementów drewnianych. 

W ofercie marki Drewnochron, oprócz tradycyjnego Impregnatu Extra Powłokotwórczego, preparatu głęboko penetrującego, zapewniającego pełną i skuteczną ochronę drewna, są również Lakierobejce i Lakier. Produkty te perfekcyjnie dekorują drewnianą powierzchnię, ale także idealnie chronią drewno.


Od ponad 35 lat gości na Państwa półkach starając się podążać z duchem czasu. Drewnochron to nie tylko ochrona drewna na lata i ceniona jakość. To także marka nowoczesna, oferująca szerokie portfolio produktów, zapewniających poza ochroną również dekorację drewna.


Konsumenci tej marki przekazują swoją wiedzę z pokolenia na pokolenie, zachowując wspomnienia towarzyszące pracą przy zabezpieczaniu elementów drewnianych. W ofercie marki Drewnochron, oprócz tradycyjnego Impregnatu Extra Powłokotwórczego, preparatu głęboko penetrującego, zapewniającego pełną i skuteczną ochronę drewna, są również Lakierobejce i Lakier.
Produkty te perfekcyjnie dekorują drewnianą powierzchnię, ale także idealnie chronią drewno.

Więcej
na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 126 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 126 elementów