Lista produktów producenta: Osmo

Drzewo, rosnąc przez 100 lat, powoli staje się naturalnym, cennym materiałem o wyjątkowych właściwościach.
Firma Osmo przez ponad 100 lat swojej działalności rozwijała się i gromadziła cenne doświadczenia w zakresie obróbki i konserwacji drewna. Fachowa wiedza i bezgraniczne zaangażowanie od lat służą odpowiedniemu przetwarzaniu oraz optymalnej ochronie i impregnacji cennego surowca jakim jest drewno.


Pasja dla obróbki i ochrony drewna spotykają się codziennie w nowoczesnych laboratoriach i fabrykach Osmo. Do dziś jest to jedyna firma, która w celu zapewnienia najwyższej jakości swoich produktów, oferuje podłogi, tarasy, fasady drewniane oraz stolarkę ogrodową zabezpieczone opracowanymi i wyprodukowanymi przez siebie powłokami do drewna.


W ofercie Osmo nie znajdziesz tradycyjnych lakierów do drewna. Zatykają one bowiem pory drewna, powodują podnoszenie się szorstkich włókien, a do tego są podatne na pękanie i łuszczenie się.
Tylko naturalne oleje i woski mogą zapewnić kompleksową ochronę drewna. Drewno i farba z jednego źródła – to rozwiązanie, któremu możesz zaufać.

Drzewo, rosnąc przez 100 lat, powoli staje się naturalnym, cennym materiałem o wyjątkowych właściwościach.
Firma Osmo przez ponad 100 lat swojej działalności rozwijała się i gromadziła cenne doświadczenia w zakresie obróbki i konserwacji drewna. Fachowa wiedza i bezgraniczne zaangażowanie od lat służą odpowiedniemu przetwarzaniu oraz optymalnej ochronie i impregnacji cennego surowca jakim jest drewno.Pasja dla obróbki i ochrony drewna spotykają się codziennie w nowoczesnych laboratoriach i fabrykach Osmo. Do dziś jest to jedyna firma, która w celu zapewnienia najwyższej jakości swoich produktów, oferuje podłogi, tarasy, fasady drewniane oraz stolarkę ogrodową zabezpieczone opracowanymi i wyprodukowanymi przez siebie powłokami do drewna.W ofercie Osmo nie znajdziesz tradycyjnych lakierów do drewna. Zatykają one bowiem pory drewna, powodują podnoszenie się szorstkich włókien, a do tego są podatne na pękanie i łuszczenie się.
Tylko naturalne oleje i woski mogą zapewnić kompleksową ochronę drewna. Drewno i farba z jednego źródła – to rozwiązanie, któremu możesz zaufać.

Więcej
na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 164 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 164 elementów