Systemy dekoracyjne

Information

Promocje

Brak promowanych produktów w tym momencie.
Systemy dekoracyjne

Systemy dekoracyjne

W celu stworzenia modnej, stylowej aranżacji konieczne jest zastosowanie różnych systemów dekoracyjnych. To wszelkiego rodzaju produkty nakładane bezpośrednio na powierzchnię ścian. Przyjmują one formę past, z ciekawą strukturą. Wśród nich pojawia się m.in. beton architektoniczny, cieszący się ogromną popularnością w aranżac...

Systemy dekoracyjne

W celu stworzenia modnej, stylowej aranżacji konieczne jest zastosowanie różnych systemów dekoracyjnych. To wszelkiego rodzaju produkty nakładane bezpośrednio na powierzchnię ścian. Przyjmują one formę past, z ciekawą strukturą. Wśród nich pojawia się m.in. beton architektoniczny, cieszący się ogromną popularnością w aranżacjach nowoczesnych i industrialnych. W naszej ofercie znajdziesz też produkty z serii Magnat Style, które pozwalają stworzyć przestrzenną dekorację w dowolnym pomieszczeniu. Podobną funkcję pełnią także wyroby z linii Primacol. Zastosowanie takich produktów pozwala na wyróżnienie konkretnego fragmentu ściany. Zabieg ten jest często stosowany we wnękach, za kanapą czy telewizorem.

Oferujemy też akcesoria pozwalające na nakładanie struktur dekoracyjnych oraz elastyczne deski do montażu na ścianach. Oprócz nich mamy farby tablicowe, które można zastosować np. w pokojach dziecięcych, tworząc miejsce do rysowania i pisania kredą. Znajdziesz u nas systemy dekoracyjne w różnych odcieniach, co pozwala dopasować odpowiedni wariant do stylistyki danego pomieszczenia.

Zapraszamy doz zapoznania się z naszymi systemami dekoracyjnymi dostępnymi online lub w sklepie stacjonarnym w Wieliczce niedaleko Krakowa. Nasi pracownicy pomogą Ci dobrać właściwy produkt do powierzchni, na którą zamierzasz go położyć.

Więcej

Systemy dekoracyjne  

W tej kategorii nie ma produktów.