Kategorie

Producenci

Środek do Pielęgnacji podłóg olejowanych i woskowanych - Fitpolish 1l Berger Seidle

Powiększ - Środek do Pielęgnacji podłóg olejowanych i woskowanych - Fitpolish 1l Berger Seidle
Stan magazynu: 3 szt
Cena: 52.99zł
Poleć produkt znajomemu
Opis produktu

Fitpolish firmy Berger-Seidle

Fitpolish i Fitpolish STOP są bezbarwnymi, rozpuszczalnikowymi środkami do czyszczenia i pielęgnowania lakierowanych, olejowanych lub woskowanych parkietów, jak również do innych podłoży odpornych na rozpuszczalniki ( kamień, tworzywo sztuczne itp.). Produkty te zawierą wosk z dodatkiem surowców naturalnych. Mają wyjątkowo dużą skuteczność pielęgnacyjną. Po naniesieniu, powierzchnię należy wypolerować.
 
1. Stosowanie:   Przed użyciem dobrze wstrząsnąć. Powierzchnię przeznaczoną do pielęgnacji, a w szczególności parkiet, należy dokładnie wyczyścić szczotką, odkurzaczem lub wilgotną szmatką. Plamy i ślady butów usuwać miejscowo przy pomocy miękkiej szmaty nasączonej Fitpolish. Nie stosować stalowej wełny i wiórków.
 
Przy pielęgnacji dużych powierzchni rozprowadzić cienko i równomiernie miękką, czystą szmatką (ręcznie lub maszynowo) i natychmiast po wyschnięciu wypolerować.
 
Jeżeli konieczne jest gruntowne czyszczenie, warstwy zabrudzonego wosku należy usunąć rozpuszczalnikowym środkiem do czyszczenia L 91 Cleaner. Po takim zabiegu należy ponownie wykonać pełną pielęgnację.  
 
2. Zużycie:   W zależności od podłoża i sposobu pracy około - 75-150 m2/litr.
 
4. Wskazówki   Wysoka zawartości wosku w Fitpolish powoduje, że podłogi pielęgnowane tym odnośnie śliskości:  środkiem stają się relatywnie śliskie. Może to być efekt zamierzony lub świadomie tolerowany. W niektórych przypadkach śliska nawierzchnia nie jest wskazana np. w domach opieki lub w większości obiektów publicznych. W tych sytuacjach polecamy (o ile podłoga nie została zaimpregnowana i nie została uszkodzona warstwa lakieru) nasz przeciwpoślizgowy środek pielęgnujący Fitpolish STOP. Można go mieszać z Fitpolish w celu regulowania śliskości powierzchni. Przy stosowaniu Fitpolish STOP należy liczyć się z powstawaniem widocznych śladów po obuwiu. Jest to cecha tego produktu i nie może być ona powodem reklamacji.

Opakowania: 1 i 5 L.
 

Podobne produkty:

Powrót do poprzedniej strony