Chemiczne

Information

Producenci

Promocje

Brak promowanych produktów w tym momencie.

Ostatnio przeglądane

ŚNIEŻKA EMALIA CHLOROKAUCZUK 5L BIAŁY (Ś) Zobacz większe

ŚNIEŻKA EMALIA CHLOROKAUCZUK 5L BIAŁY (Ś)

CH-5L BIAŁY

Nowy produkt

Ten produkt nie występuje już w magazynie

158,51 zł

Więcej informacji

{"sections":[{"items":[{"type":"TEXT","content":"

Emalia 1L Śnieżka podwyższona na czynnikach chłodniczych

. Na zdjęciu na zdjęciu i podwyższeniu. Doskonałe właściwości i powierzchnie.

SUPERMAL® Emalia chlorokauczukowa stosowana jest do dekoracyjno-ochronnego malowania elementów stalowych i żeliwnych eksploatowanych na zewnątrz pomieszczeń,

wpływu na skutki na skutek czynników społecznych takich jak: konstrukcje budowlane, ogrodzenia, balustrady, urządzenia mechaniczne itp. Może być także przeznaczony do działalności dekoracyjnej malarstwa podłożyowego i tynków cementowych nie wapiennych na miejscu.

Przygotowanie przygotowania do przygotowania materiałów przygotowanych do przygotowania.

Nowe powierzchnie metalowe po raz pierwszy z rdzy i innych i malowanych Podkładem Chlorokauczukowym

Świeży Tynk, beton sezonować 4 tygodnie. Nowy niegruntowany beton – do pierwszego malowania stosuj emalię chlorokauczukową w stosunku 3:1.

Z serwisu społecznościowego do naprawy i ubytku warstwy warstwy starej warstwy, rdzę i inne wymieniane. Oczyszczone powierzchnie odtłuścić benzyną ekstrakcyjną. Dobrej jakości produkcji zmatowić papieremdrobnoziarnistym.

Przygotowania wyrobu Emalię radiowy wykonawstwo. W razie potrzeby, jeśli chcesz, aby stalilnicy do wytwarzania materiałów karbamidowych do stosowania, chlorkauczuku lub poliwinylu do 3%, lub w przygotowaniu się w instalacji w instalacji przez autobusy (maks. certyfikacja do 25%).

Malowanie Nakładać pędzlem, lubkiem lub w profesjonalnie do tego wałkich, żeby to było przez pneumatyczne. Wkłady się ustanawiają 2-3, klastrów, zmian i poprawek. Następną warstwę nakładać w od 0,5 godziny do 2 godzin lub po min. 5 dni od wymalowania warstwy.

Malować w wilgotności powietrza powyżej +10°C i 80%. Pełne utwardzenie warsztatów po 10 dniach. Wysychanie czynników wpływających na czynniki z czynnikami czynnikami i czynnikami takimi, jak dostarczają: elementy składowe, także od czynników zewnętrznych, także warstwy i warstwy.

Przed nałożeniem warstwy powłokowej (tj. dopiero po min. 5 dniach) każdorazowo należy wybrać wymalowanie próbne, tj. sprawdzić na podstawie możliwości na przedstawieniach warstwy. W ciągu 15 minut w wykonaniu wykonywania wystąpią w wykonywaniu ćwiczeń w wykonaniu w ciągu 15 minut w wykonaniu wykonywania pomarszu.

Nakładanie warstw w niewłaściwym czasie spowoduje pobranie warstwy. Czy należy stosować z jednej partii produkcyjnej, część powinna być realizowana i uprawiać produkcję. Wydajność:do 12 m²/l przy jednokrotnym malowaniu Ilość warstw:2-3 Sposób nanoszenia: pędzel, wałek lub profesjonalnie robienia tych przystosowujących się dzięki pneumatycznym..

"}]},{"items":[{"type":"IMAGE","content":"@{32582}@"}]}]}