Impregnaty

Information

Producenci

Promocje

Brak promowanych produktów w tym momencie.

Ostatnio przeglądane

Vidaron Impregnat Venge Afrykańskie 0.7L

VID-IMP-0.7L VENGE

Nowy produkt

12 Przedmioty

26,80 zł

Więcej informacji

{"sections":[{"items":[{"type":"TEXT","content":"

Vidaron Impregnat Venge Afrykańskie 0.7L

Impregnat Powłokotwórczy do ochronno-dekoracyjnego malowania drewna na zewnątrz i wewnątrz pomieszczeń. Uwydatnia piękno naturalnego drewna, impregnuje, wzmacnia i chroni je przed niszczącymi warunkami atmosferycznymi. Dodatkowo tworzy na powierzchni drewna ochronną powłokę odporną na biokorozję - siniznę, grzyby pleśniowe oraz glony. W połączeniu z bezbarwnym Impregnatem Ochronnym VIDARON zapewnia pełną ochronę drewna.

Główne cechy produktu

Gwarancja Skutecznej Ochrony 6 lat

4w1 - impregnuje, wzmacnia, chroni i dekoruje

Zawiera TeflonTM Surface Protector

Chroni drewno przed czynnikami atmosferycznymi

Powłoka odporna na siniznę², grzyby pleśniowe i glony

Uwydatnia piękno naturalnego drewna

Dobór produktu

Drewniane ogrodzenia i bramy, altany, meble ogrodowe, drewniane elementy fasad, balustrady, boazerie, drewutnie, pergole, drewno konstrukcyjne oraz inne powierzchnie z drewna zarówno gładkiego, jak i szorstkiego. Produkt nie jest przeznaczony do impregnowania drewnianych podłóg, schodów itp. ciągów komunikacyjnych. Przeznaczony do ochrony drewna zgodnie z wymogami dla II i III klasy użytkowania, bez stałego kontaktu z gruntem i wodą. W przypadku nietypowych zastosowań (np. materiały drewniane stosowane w dekarstwie, egzotyczne oraz twarde gatunki drewna, okładziny korkowe, itp.) użycie wyrobu należy skonsultować z Producentem.

1 Nazwa i adres Gwaranta: FFiL Śnieżka SA, Warszawa (00-854),Al. Jana Pawła II 23. Czas trwania i terytorialny zasięg ochrony gwarancyjnej: 6 lat od daty zakupu, terytorium Polski. W razie stwierdzenia braku skutecznej ochrony drewna Kupujący jest uprawniony do zwrotu ceny zapłaconej za zakupiony Produkt. Gwarancja nie wyłącza, nie ogranicza ani nie zawiesza uprawnień kupującego wynikających z przepisów o rękojmi za wady rzeczy sprzedanej

2 W połączeniu z bezbarwnym Impregnatem Ochronnym VIDARON zapewnia pełną ochronę drewna

Wydajność

do 11 m²/l przy jednokrotnym nakładaniu w zależności od gatunku, gęstości i stopnia wilgotności drewna

"}]},{"items":[{"type":"IMAGE","content":"@{12442}@"}]},{"items":[{"type":"IMAGE","content":"@{12443}@"}]}]}