Marki Jest 38 marek

na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 38 elementów
 • Adler

  Farby, oleje, woski i lakiery ADLER

  Asortyment produktów firmy ADLER obejmuje ponad 10.000 artykułów najróżniejszych zastosowań. Niezależnie od tego, czy chodzi o ochronę drewna, lazurę lub farbę do drewna, bejce, olej, wosk, lakier do mebli i parkietów, czy też powłokę do okien i drzwi, ADLER jest dobrym wyborem. To partner w dziedzinie indywidualnego projektowania pomieszczeń czy elementów drewnianych.

  ADLER oferuje przede wszystkim preparaty do malowania drewna. To mieszaniny rozpuszczalników odporne na działanie promieniowania UV. Pozwalają na stosowanie wewnątrz lub na zewnątrz budynku, w zależności od wybranego produktu. Wyroby ADLER służą m.in. do bejcowania grubo porowatego drewna liściastego, co ma ogromne znaczenie podczas tworzenia dekoracji w stylu rustykalnym lub industrialnym. Preparaty tej marki pozwalają podkreślić naturalne pory i usłojenie drewna. Niektóre z nich działają podobnie do drewnochronów Sadolin, które również znajdziesz w naszym asortymencie. Z chęcią pomożemy Ci dobrać odpowiedni produkt do planowanych prac i rodzaju drewna.

  Produkty ADLER o wysokiej odporności na czynniki zewnętrzne

  ADLER oferuje produkty wysokiej jakości, które nie powodują chropowacenia drewna. Są one odporne na działanie światła sztucznego i słonecznego, nie tracąc swoich właściwości i świetnego wyglądu. Wybrane preparaty wykazują wytrzymałość także na działanie wody, potu i śliny. ADLER ma w swojej ofercie preparaty, które można stosować do malowania zabawek drewnianych i modeli.

  W naszym asortymencie znajdziesz także preparaty uniwersalne, sprawdzające się podczas remontów i drobnych prac w gospodarstwie domowym oraz w profesjonalnych zakładach produkcyjnych. Wyroby te służą np. do malowania statków. Jednocześnie pozwalają one na pokrywanie mebli, podłóg drewnianych i elementów wyposażenia wnętrz. Wybrane produkty ADLER są zgodne z wymaganiami stawianymi ekologicznemu budownictwu mieszkaniowemu.

  Lakiery ADLER są dostępne w wielu odcieniach. To przede wszystkim brąz, w wersji chłodnej i ciepłej. W naszym sklepie w Wieliczce niedaleko Krakowa znajdziesz także preparaty mieszane na indywidualne zamówienie, o odcieniu zgodnym z wymaganiami danego klienta.

 • Altax

  Marka Altax powstała ponad 30 lat temu z miłości do drewna. Specjalizujemy się w środkach do ochrony i dekoracji drewna, a także farbach ogrodowych i renowacyjnych do różnego rodzaju powierzchni. Nasze produkty powstają w odpowiedzi na potrzeby konsumentów, które identyfikujemy prowadząc liczne badania rynkowe. W 2009 roku marka Altax stała się częścią firmy Sherwin-Williams, która jest liderem branży farbiarskiej na skalę globalną. Jako Sherwin-Williams mamy ponad 150 lat doświadczenia w dostarczaniu sprawdzonych rozwiązań dla gospodarstw domowych, przemysłu stoczniowego, architektury drogowej, infrastruktury użyteczności publicznej i przemysłu lotniczego. Znasz takie ikony USA jak most Golden Gate, słynny napis Hollywood czy Statuę Wolności w Nowym Yorku? Każdą z nich zabezpieczono naszymi produktami – produktami SherwinWilliams. Obecnie Sherwin-Williams prowadzi działalność w 120 krajach na 6 kontynentach.

 • ANZA

  Asortyment narzędzi Anza obejmuje pędzle, wałki i inne akcesoria do prac malarskich. Na pierwszym miejscu stawiamy innowacyjność, dzięki czemu malarze mogą osiągać najlepsze rezultaty w jak najkrótszym czasie i przy jak najmniejszym wysiłku. Przed wprowadzeniem produktu na rynek przeprowadzamy wszystkie możliwe testy we współpracy z profesjonalnymi malarzami, dekoratorami, a także producentami farb. Nasze narzędzia muszą spełniać wymagania w zakresie ergonomii, wydajności i efektów końcowych.

 • Atlas

  Oferta firmy ATLAS obejmuje kompleksowy asortyment wyrobów budowlanych pozwalający na budowę lub remont budynków mieszkalnych, użyteczności publicznej i obiektów przemysłowych. Dzięki ponad 25-letniemu doświadczeniu w projektowaniu, produkcji i zastosowaniu swoich wyrobów, ATLAS może dziś zaoferować materiały budowlane zapewniające najwyższą jakość, trwałość i bezpieczeństwo. W ofercie firmy są zarówno wyroby przeznaczone dla amatorów drobnych remontów, jak i dla profesjonalistów szukających rozwiązania trudnych problemów budowlanych.

 • Blanchon

  Blanchon oferuje rozwiązania dostosowane do wszystkich rodzajów podłóg. Blanchon jest do Twojej dyspozycji, aby Ci towarzyszyć, doradzać i oferować najlepsze produkty. Możesz liczyć na Blanchon, Twojego uprzywilejowanego partnera, który zagwarantuje Ci wydajność, estetykę i trwałość, przy jednoczesnym poszanowaniu Twojego zdrowia i środowiska pracy. Razem zawsze dzieliliśmy pasję do drewna.

 • Bondex

  Bondex to obecna w większości krajów Europy duńska marka farb wysokiej jakości, której historia i tradycja sięgają już ponad 100 lat. Za standard wyrobów oraz ich rozwój odpowiadają międzynarodowe laboratoria. Oferta marki Bondex obejmuje wiele produktów – od impregnatów i lakierobejc do ochrony oraz dekoracji drewna po wysokiej jakości farby na różne podłoża, takie jak emulsje do ścian i sufitów, farby fasadowe czy emalie. Farby marki Bondex są produkowane ze szczególną dbałością o zdrowie i bezpieczeństwo użytkowników oraz środowisko naturalne. Przetestowane w ekstremalnych skandynawskich warunkach bez problemu sprawdzają się także w polskim zmiennym klimacie, zapewniając drewnu piękno na długie lata.

 • Briochin

  Firma Briochin produkuje preparaty, które łatwo i sprawnie usuwają nawet najbardziej oporne zabrudzenia i osady.

 • Cekol

  Produkty marki Cekol produkowane są przez gdańską firmę Cedat Sp. z o. o. Historia firmy rozpoczęła się w 1991 roku od produkcji jednych z pierwszych na polskim rynku profesjonalnych zapraw klejących, a dopiero 2 lata później rozpoczęto produkcję Białej Masy Szpachlowej Cekol C-45, która w krótkim czasie stała się prawdziwym hitem rynkowym i zyskała ogromną popularność wśród klientów. Obecnie Cekol ma w swojej ofercie ponad 70 różnego rodzaju produktów stanowiących kompleksowe rozwiązanie dla budownictwa-zaprawy klejowe, gładzie, tynki, gipsy szpachlowe, zaprawy murarskie, tynkarskie, wylewki i posadzki oraz grunty.

 • Cerpol Parapety

  Nasza Firma produkcję oraz sprzedaż parapetów rozpoczęła w 2000 roku. W tej chwili jesteśmy jednym z czołowych dostawców parapetów w Polsce południowo-zachodniej i nie tylko. W ofercie posiadamy parapety wewnętrzne z konglomeratu marmurowego o różnorodnej gamie kolorystycznej oraz na zewnątrz parapety granitowe.

  Cerpol to największy na Opolszczyźnie Salon Łazienek, a od 2008 roku, również niepowtarzalna Galeria Wnętrz. Firma Cerpol powstała w 1980 roku i od tej chwili funkcjonuje w branży wnętrzarskiej rozwijając się i rozszerzając swoją ofertę.

  Naszym kontrahentom zapewniamy:
  ·    opiekuna, który będzie obsługiwał Państwa firmę w sposób miły i profesjonalny,
  ·    bezpłatny transport raz w tygodniu,
  ·    szybkie terminy realizacji od 2 do 14 dni,
  ·    foldery reklamowe oraz wystawki gratis,
  ·    posiadamy aprobaty techniczne i certyfikaty na wszystkie produkty.

 • Dekoral

  Dekoral jest jedną z najpopularniejszych marek farb na polskim rynku - zna ją aż 81% Polaków. Oferta Dekoral obejmuje farby białe i kolorowe do ścian i sufitów, farby fasadowe oraz emalie do drewna, metalu i betonu. Dekoral od 1998 roku towarzyszy Polakom w przemianach wnętrzarskich, podpowiadając jak łączyć barwy i kreować swój własny styl.

 • Drewnochron

  Od ponad 35 lat gości na Państwa półkach starając się podążać z duchem czasu.  Drewnochron to nie tylko ochrona drewna na lata i ceniona jakość. To także marka nowoczesna, oferująca szerokie portfolio produktów, zapewniających poza ochroną również dekorację drewna. Konsumenci tej marki przekazują swoją wiedzę z pokolenia na pokolenie, zachowując wspomnienia towarzyszące pracą przy zabezpieczaniu elementów drewnianych. 

  W ofercie marki Drewnochron, oprócz tradycyjnego Impregnatu Extra Powłokotwórczego, preparatu głęboko penetrującego, zapewniającego pełną i skuteczną ochronę drewna, są również Lakierobejce i Lakier. Produkty te perfekcyjnie dekorują drewnianą powierzchnię, ale także idealnie chronią drewno.

Pokazuje 1 - 12 z 38 elementów