Marki Jest 35 marek

na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 35 elementów
 • Adler

  Asortyment produktów firmy ADLER obejmuje ponad 10.000 artykułów najróżniejszych zastosowań. Niezależnie od tego czy chodzi o ochronę drewna, lazurę lub farbę do drewna, bejce, olej, wosk, lakier do mebli i parkietów czy też powłokę do okien i drzwi, ADLER jest Państwa partnerem w dziedzinie indywidualnego projektowania Państwa pomieszczeń czy elementów drewnianych.

 • Altax

  Marka Altax powstała ponad 30 lat temu z miłości do drewna. Specjalizujemy się w środkach do ochrony i dekoracji drewna, a także farbach ogrodowych i renowacyjnych do różnego rodzaju powierzchni. Nasze produkty powstają w odpowiedzi na potrzeby konsumentów, które identyfikujemy prowadząc liczne badania rynkowe. W 2009 roku marka Altax stała się częścią firmy Sherwin-Williams, która jest liderem branży farbiarskiej na skalę globalną. Jako Sherwin-Williams mamy ponad 150 lat doświadczenia w dostarczaniu sprawdzonych rozwiązań dla gospodarstw domowych, przemysłu stoczniowego, architektury drogowej, infrastruktury użyteczności publicznej i przemysłu lotniczego. Znasz takie ikony USA jak most Golden Gate, słynny napis Hollywood czy Statuę Wolności w Nowym Yorku? Każdą z nich zabezpieczono naszymi produktami – produktami SherwinWilliams. Obecnie Sherwin-Williams prowadzi działalność w 120 krajach na 6 kontynentach.

 • Atlas

  Oferta firmy ATLAS obejmuje kompleksowy asortyment wyrobów budowlanych pozwalający na budowę lub remont budynków mieszkalnych, użyteczności publicznej i obiektów przemysłowych. Dzięki ponad 25-letniemu doświadczeniu w projektowaniu, produkcji i zastosowaniu swoich wyrobów, ATLAS może dziś zaoferować materiały budowlane zapewniające najwyższą jakość, trwałość i bezpieczeństwo. W ofercie firmy są zarówno wyroby przeznaczone dla amatorów drobnych remontów, jak i dla profesjonalistów szukających rozwiązania trudnych problemów budowlanych.

 • Blanchon

  Blanchon oferuje rozwiązania dostosowane do wszystkich rodzajów podłóg. Blanchon jest do Twojej dyspozycji, aby Ci towarzyszyć, doradzać i oferować najlepsze produkty. Możesz liczyć na Blanchon, Twojego uprzywilejowanego partnera, który zagwarantuje Ci wydajność, estetykę i trwałość, przy jednoczesnym poszanowaniu Twojego zdrowia i środowiska pracy. Razem zawsze dzieliliśmy pasję do drewna.

 • Bondex

  Bondex to obecna w większości krajów Europy duńska marka farb wysokiej jakości, której historia i tradycja sięgają już ponad 100 lat. Za standard wyrobów oraz ich rozwój odpowiadają międzynarodowe laboratoria. Oferta marki Bondex obejmuje wiele produktów – od impregnatów i lakierobejc do ochrony oraz dekoracji drewna po wysokiej jakości farby na różne podłoża, takie jak emulsje do ścian i sufitów, farby fasadowe czy emalie. Farby marki Bondex są produkowane ze szczególną dbałością o zdrowie i bezpieczeństwo użytkowników oraz środowisko naturalne. Przetestowane w ekstremalnych skandynawskich warunkach bez problemu sprawdzają się także w polskim zmiennym klimacie, zapewniając drewnu piękno na długie lata.

 • Cekol

  Produkty marki Cekol produkowane są przez gdańską firmę Cedat Sp. z o. o. Historia firmy rozpoczęła się w 1991 roku od produkcji jednych z pierwszych na polskim rynku profesjonalnych zapraw klejących, a dopiero 2 lata później rozpoczęto produkcję Białej Masy Szpachlowej Cekol C-45, która w krótkim czasie stała się prawdziwym hitem rynkowym i zyskała ogromną popularność wśród klientów. Obecnie Cekol ma w swojej ofercie ponad 70 różnego rodzaju produktów stanowiących kompleksowe rozwiązanie dla budownictwa-zaprawy klejowe, gładzie, tynki, gipsy szpachlowe, zaprawy murarskie, tynkarskie, wylewki i posadzki oraz grunty.

 • Cerpol Parapety

  Nasza Firma produkcję oraz sprzedaż parapetów rozpoczęła w 2000 roku. W tej chwili jesteśmy jednym z czołowych dostawców parapetów w Polsce południowo-zachodniej i nie tylko. W ofercie posiadamy parapety wewnętrzne z konglomeratu marmurowego o różnorodnej gamie kolorystycznej oraz na zewnątrz parapety granitowe.

  Cerpol to największy na Opolszczyźnie Salon Łazienek, a od 2008 roku, również niepowtarzalna Galeria Wnętrz. Firma Cerpol powstała w 1980 roku i od tej chwili funkcjonuje w branży wnętrzarskiej rozwijając się i rozszerzając swoją ofertę.

  Naszym kontrahentom zapewniamy:
  ·    opiekuna, który będzie obsługiwał Państwa firmę w sposób miły i profesjonalny,
  ·    bezpłatny transport raz w tygodniu,
  ·    szybkie terminy realizacji od 2 do 14 dni,
  ·    foldery reklamowe oraz wystawki gratis,
  ·    posiadamy aprobaty techniczne i certyfikaty na wszystkie produkty.

 • Dekoral

  Dekoral jest jedną z najpopularniejszych marek farb na polskim rynku - zna ją aż 81% Polaków. Oferta Dekoral obejmuje farby białe i kolorowe do ścian i sufitów, farby fasadowe oraz emalie do drewna, metalu i betonu. Dekoral od 1998 roku towarzyszy Polakom w przemianach wnętrzarskich, podpowiadając jak łączyć barwy i kreować swój własny styl.

 • Drewnochron

  Od ponad 35 lat gości na Państwa półkach starając się podążać z duchem czasu.  Drewnochron to nie tylko ochrona drewna na lata i ceniona jakość. To także marka nowoczesna, oferująca szerokie portfolio produktów, zapewniających poza ochroną również dekorację drewna. Konsumenci tej marki przekazują swoją wiedzę z pokolenia na pokolenie, zachowując wspomnienia towarzyszące pracą przy zabezpieczaniu elementów drewnianych. 

  W ofercie marki Drewnochron, oprócz tradycyjnego Impregnatu Extra Powłokotwórczego, preparatu głęboko penetrującego, zapewniającego pełną i skuteczną ochronę drewna, są również Lakierobejce i Lakier. Produkty te perfekcyjnie dekorują drewnianą powierzchnię, ale także idealnie chronią drewno.

 • Dulux

  Dulux, jest najbardziej rozpoznawalną marką farb na świecie, obecną w ponad 100 krajach. Kojarzona z najwyższą jakością produktów, bogatym portfolio i interesującymi kampaniami reklamowymi marka Dulux jest również liderem innowacji i trendsetterem w dziedzinie kolorów. Marka, której ikoną jest owczarek staroangielski powstała w 1932 r. w Wielkiej Brytanii. W 1997 r. produkty marki Dulux zostały wprowadzone na polski rynek.

 • Foveo

  FOVEO TECH to marka profesjonalnych produktów elewacyjnych, znajdujących szerokie zastosowanie zarówno na budynkach nowo wznoszonych, jak i już istniejących, w zabudowie jedno i wielorodzinnej. W ofercie posiadamy wysokiej jakości tynki i farby w bogatej gamie kolorystycznej oraz podkłady gruntujące, grunty, zaprawy klejące, siatki oraz produkty do zadań specjalnych. To doskonałe materiały do renowacji budynków pod kątem izolacji cieplnej, ochrony ich konstrukcji i zmiany wyglądu zewnętrznego.

Pokazuje 1 - 12 z 35 elementów