Kategorie

Producenci

Hudson Copper Płytka m2

Powiększ - Hudson Copper Płytka m2
Cena: 102.00zł
Poleć produkt znajomemu
Zdjęcia dodatkowe
Powiększ - Hudson Copper Płytka m2
Powiększ - Hudson Copper Płytka m2
Powiększ - Hudson Copper Płytka m2
Powiększ - Hudson Copper Płytka m2
Powiększ - Hudson Copper Płytka m2
Opis produktu

Hudson DecorEco Kamień

  

Płytki Hudson to kolejny hit w naszej kolekcji. Model ten jest niezwykle masywny i solidny już na pierwszy rzut oka. Ich wygląd jedynie potwierdza doskonałe parametry użytkowe kamienia, z jakiego powstały. To płytki nie tylko wyjątkowo odporne na ścieranie i uszkodzenia mechaniczne, ale także wytrzymałe. Żadne warunki atmosferyczne nie są w stanie zagrozić ich niewątpliwej, szlachetnej acz surowej urodzie.
Płytki Hudson składają się z dość sporych gabarytowo elementów o chropowatej i heterogenicznej strukturze, która nadaje im ciekawego, surowego charakteru, który można uwypuklić lub zminimalizować przy wyborze odpowiedniej barwy, gdyż występują w trzech wersjach kolorystycznych. Odcień natural na pewno nieco złagodzi i ociepli ich pierwotny wydźwięk. Wpływ koloru Volcano właściwie uznać można za neutralny, natomiast wersja Copper zdecydowanie najbardziej podbije ich mocny, bezkompromisowy charakter, gdyż płytki Hudson w tym właśnie odcieniu wyglądają niemalże jak kawałki drewna wyłowionego z dna Hudson River.
Ze względu na swe właściwości płytki Hudson sprawdzą się zarówno we wnętrzach, w klatkach schodowych, holach i korytarzach hotelowych oraz przestrzeniach mieszkalnych i elewacyjnych. W zależności od wybranej wersji kolorystycznej można je doskonale skomponować z każdym stylem i trendem wnętrzarskim. Wielbiciele designu i art deco na pewno nie powstydzą się tego modelu na swych ścianach.

 

Parametry techniczne

 
  Płytka Narożnik
Wymiary 37,5 x 10 x 2,5 (7,5+25,2) x 10 x 2,5
Powierzchnia (m² / mb) 0.38 1
Liczba w paczce 10 10
Waga (kg) 12 12
Rodzaj Standard Standard
Materiał Beton Beton

 

W przypadku większych zamówień prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy :)

Podobne produkty:

Powrót do poprzedniej strony
Ostatnio przeglądane