Lista produktów producenta: Tikkurila

Farby Tikkurila

Tikkurila jest jednym z najpopularniejszych producentów farb na świecie. To marka pochodząca z miejscowości niedaleko Helsinek. Jest obecna na rynku od ponad 100 lat. W tym czasie wypuściła wiele linii preparatów do malowania ścian, drewna czy metalu.

W naszym asortymencie znajdziesz farby Tikkurila w wielu wersjach kolorystycznych. Poszczególne produkty różnią się też wykończeniem. To farby matowe lub satynowe. Sprawdzają się podczas malowania powierzchni zewnętrznych i wewnętrznych.

Dysponujemy własną mieszalnią, dlatego możemy przygotować dla Ciebie dowolny odcień farby Tikkurila. Producent wypuścił na rynek preparaty w ponad 13 tys. kolorów, dzięki czemu możliwe jest dopasowanie ich do dowolnej aranżacji. 

Preparaty Tikkurila o wielu zastosowaniach

Oferujemy farby Tikkurila do podłóg, ścian, a także elementów wykonanych ze stali ocynkowanej i kwasoodpornej, aluminium, miedzi, plastiku, szkła, glazury, drewna, płyty wiórowej itd. W przypadku gładkich powierzchni konieczne jest uprzednie zagruntowanie podłoża, aby zwiększyć przyczepność farby. Dostępne preparaty Tikkurila wyprodukowano z zastosowaniem najnowszych technologii. Dzięki nim farba może zachować odpowiedni kolor i właściwości przez długi czas, także w miejscach, w których jest narażona na działanie promieni słonecznych.

Farby do metalu mogą być wykorzystywane także na świeżym powietrzu. Służą nie tylko do zmiany koloru przedmiotów wykonanych ze stali lub aluminium, lecz także do ochrony tych elementów przed szkodliwymi czynnikami atmosferycznymi. Farby na rdzę tworzą na powierzchni warstwę, która nie dopuszcza wilgoci. Preparaty te zachowują nasycenie koloru pomimo trudnych warunków. Wymagają jednak odpowiedniego przygotowania podłoża.

W naszym asortymencie znajdziesz także bazy, które aplikuje się przed położeniem farby. Preparaty te pozwalają wyrównać chłonność podłoża. Dzięki temu możliwe jest zwiększenie wydajności i przyczepności kolorowej lub białej farby powierzchniowej. Grunty Tikkurila sprawdzają się świetnie zwłaszcza na ciemnych ścianach. Produkty tej marki mają certyfikat Ecolabel i rekomendację Polskiego Towarzystwa Alergologicznego.

Farby w nowoczesnym wydaniu

Marka Tikkurila regularnie wypuszcza na rynek nowe produkty, które cechują się jeszcze większą funkcjonalnością i trwałością niż te poprzednie. W naszym sklepie znajdziesz farby o podwyższonych właściwościach barierowych. Chronią pomalowane powierzchnie przed zabrudzeniami i drobnymi uszkodzeniami mechanicznymi. Produkty te można rozcieńczać w wodzie. To wyroby ekologiczne, bez składników szkodliwych dla środowiska i ludzkiego zdrowia. Pełnią funkcję dekoracyjną i ochronną.

Zapraszamy do zapoznania się z dostępnymi farbami Tikkurila, a także próbnikami dostępnych kolorów. Przygotujemy dla Ciebie preparat w konkretnym odcieniu na indywidualne zamówienie, bez względu na to, jak dużo produktu potrzebujesz. Kupisz je przez internet lub w naszym sklepie stacjonarnym w Wieliczce niedaleko Krakowa.

na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 35 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 35 elementów