Farby, Grunty

Information

Promocje

Brak promowanych produktów w tym momencie.
Farby, Grunty

Farby i grunty

Farby są wykorzystywane do zmiany koloru ścian, podłóg, konstrukcji czy pojedynczych przedmiotów, a także zabezpieczenia ich przed szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi. W naszym asortymencie znajdziesz preparaty we wszystkich kolorach tęczy. Dysponujemy własną mieszalnią, w której przygotowujemy produkty zgodnie z wymaganiami klie...

Farby i grunty

Farby są wykorzystywane do zmiany koloru ścian, podłóg, konstrukcji czy pojedynczych przedmiotów, a także zabezpieczenia ich przed szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi. W naszym asortymencie znajdziesz preparaty we wszystkich kolorach tęczy. Dysponujemy własną mieszalnią, w której przygotowujemy produkty zgodnie z wymaganiami klienta co do ich dokładnego odcienia. Oferujemy farby jasne, ciemne, a także bezbarwne, które pełnią funkcję ochronną.

W naszym sklepie znajdziesz farby fasadowe, do betonu, kostki brukowej czy ścian. Sprzedajemy też preparaty o podwyższonej odporności na działanie zabrudzeń i wilgoci. Są wykorzystywane m.in. w kuchniach i łazienkach.

Stawiamy na preparaty wysokiej jakości, pochodzące od najpopularniejszych producentów obecnych na rynku. Wśród nich pojawiają się m.in. farby Tikkurila, dostępne w ponad 13 tys. różnych odcieni. Pomagamy naszym klientom dobrać odpowiedni preparat do materiału i warunków, w których ma być wykorzystywany. Dobieramy również grunty, pozwalające na właściwe przygotowanie powierzchni przed malowaniem.

Grunty do malowania ścian

Aby zapewnić większą wydajność farby, konieczne jest odpowiednie przygotowanie podłoża przed jej aplikacją. W tym celu stosuje się specjalne grunty. To preparaty, które wyrównują chłonność ściany. Ułatwiają rozprowadzanie farby powierzchniowej. Sprawdzają się świetnie zwłaszcza w sytuacji, gdy ściana ma być pomalowana na ciemny kolor. Grunt pomaga wyrównać pigment i uniknąć nieestetycznych plam lub konieczności powielania aplikacji nawet kilkukrotnie.

Więcej

Farby, Grunty 

W tej kategorii nie ma produktów.

Podkategorie