Lista produktów producenta: Adler

Farby, oleje, woski i lakiery ADLER

Asortyment produktów firmy ADLER obejmuje ponad 10.000 artykułów najróżniejszych zastosowań. Niezależnie od tego, czy chodzi o ochronę drewna, lazurę lub farbę do drewna, bejce, olej, wosk, lakier do mebli i parkietów, czy też powłokę do okien i drzwi, ADLER jest dobrym wyborem. To partner w dziedzinie indywidualnego projektowania pomieszczeń czy elementów drewnianych.

ADLER oferuje przede wszystkim preparaty do malowania drewna. To mieszaniny rozpuszczalników odporne na działanie promieniowania UV. Pozwalają na stosowanie wewnątrz lub na zewnątrz budynku, w zależności od wybranego produktu. Wyroby ADLER służą m.in. do bejcowania grubo porowatego drewna liściastego, co ma ogromne znaczenie podczas tworzenia dekoracji w stylu rustykalnym lub industrialnym. Preparaty tej marki pozwalają podkreślić naturalne pory i usłojenie drewna. Niektóre z nich działają podobnie do drewnochronów Sadolin, które również znajdziesz w naszym asortymencie. Z chęcią pomożemy Ci dobrać odpowiedni produkt do planowanych prac i rodzaju drewna.

Produkty ADLER o wysokiej odporności na czynniki zewnętrzne

ADLER oferuje produkty wysokiej jakości, które nie powodują chropowacenia drewna. Są one odporne na działanie światła sztucznego i słonecznego, nie tracąc swoich właściwości i świetnego wyglądu. Wybrane preparaty wykazują wytrzymałość także na działanie wody, potu i śliny. ADLER ma w swojej ofercie preparaty, które można stosować do malowania zabawek drewnianych i modeli.

W naszym asortymencie znajdziesz także preparaty uniwersalne, sprawdzające się podczas remontów i drobnych prac w gospodarstwie domowym oraz w profesjonalnych zakładach produkcyjnych. Wyroby te służą np. do malowania statków. Jednocześnie pozwalają one na pokrywanie mebli, podłóg drewnianych i elementów wyposażenia wnętrz. Wybrane produkty ADLER są zgodne z wymaganiami stawianymi ekologicznemu budownictwu mieszkaniowemu.

Lakiery ADLER są dostępne w wielu odcieniach. To przede wszystkim brąz, w wersji chłodnej i ciepłej. W naszym sklepie w Wieliczce niedaleko Krakowa znajdziesz także preparaty mieszane na indywidualne zamówienie, o odcieniu zgodnym z wymaganiami danego klienta.

na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 132 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 132 elementów