Tynki

Information

Producenci

Promocje

Brak promowanych produktów w tym momencie.

Ostatnio przeglądane

Foveo Tynk Modelowany 15kg TSS05 Zobacz większe

Foveo Tynk Modelowany 15kg TSS05

FOV-TYNK MODELOWANY

Nowy produkt

Ten produkt nie występuje już w magazynie

162,55 zł

Więcej informacji

{"sections":[{"items":[{"type":"TEXT","content":"

TYNK MODELOWANY TSS05

Przeznaczony jest do ręcznego i natryskowego wykonywania cienkowarstwowych, dekoracyjnych wypraw tynkarskich o gładkiej i przestrzennej strukturze na nowych i odnawianych podłożach mineralnych na zewnątrz i wewnątrz budynków. Tynk służy do wykonywania efektów dekoracyjnych na elewacji.

Najważniejsze cechy:

MOŻLIWOŚĆ KREOWANIA RÓŻNYCH STRUKTURZa łatwość wykonywania wielu efektów dekoracyjnych, takich jak m.in. beton, deskapiaskowiec, trawertyn, odpowiada cały układ a w szczególności dobre proporcje wypełniaczy,układ zagęszczający i zwilżający.

AKTYWNA OCHRONA POWŁOKI PRZED ROZWOJEM GLONÓW I GRZYBÓWStopniowo uwalniane cząsteczki biocydu kapsułowego przeciwdziałają korozji mikrobiologicznej,dbając o zdrową elewację, wolną od zielonych i brunatnych wykwitów.

PAROPRZEPUSZCZALNOŚĆ ZAPOBIEGA ZAWILGOCENIU MATERIAŁU IZOLACYJNEGOSpecjalna struktura tynku oraz zastosowanie odpowiednich dodatków dają możliwość swobodnejwymiany pary wodnej, pozwala to ścianom oddychać, a jednocześnie utrzymuje właściwości termo-izolacyjne budynku.

TRWAŁA, ELASTYCZNA POWŁOKAZastosowanie m.in. dyspersji krzemianów potasowych oraz kruszywa marmurowego powoduje,że powłoka jest wytrzymała. Tynk nie pęka i przenosi naprężenia.

"}]},{"items":[{"type":"IMAGE","content":"@{28771}@"}]}]}