Lakiery i emalie wodne

Information

Producenci

Promocje

Brak promowanych produktów w tym momencie.

Ostatnio przeglądane

Tikkurila Everal Aqua Semi Matt [40] 0.9l

EVERAL 40 "A" 0.9L

Nowy produkt

19 Przedmioty

56,90 zł

Więcej informacji

Tikkurila Everal Aqua Semi Matt [40]

Najnowszej generacji, uniwersalna, wodorozcieńczalna, półmatowa emalia akrylowa, o wysokiej trwałości. Dostępna w szerokiej gamie kolorystycznej (ponad 13 tysięcy kolorów). Produkt przeznaczony do malowania wewnętrznych i zewnętrznych powierzchni drewnianych, płyt wiórowych i uprzednio zagruntowanych podłoży metalowych, jak również do powierzchni: stalowych, stali ocynkowanej, kwasoodpornej, aluminium, miedzi, plastikowych, szklanych, glazury - po uprzednim przygotowaniu podłoża. Emalia może być również stosowana do malowania wewnętrznych powierzchni mineralnych oraz do renowacyjnego malowania podłoży pokrytych wcześniej farbami alkidowymi lub chemoutwardzalnymi. Dzięki nowoczesnej technologii, pomalowana powierzchnia jest odporna na uszkodzenia mechaniczne, nie żółknie z upływem czasu oraz zabezpiecza przed działaniem czynników atmosferycznych.

Atrakcyjny efekt finalny

Emalia charakteryzuje się bardzo dobrą siłą krycia. Tworzy nieżółknącą, półmatową powłokę. Dostępna jest w szerokiej gamie ponad 13 000 kolorów.

Bezpieczna dla zdrowia i środowiska

Emalia posiada rekomendację Polskiego Towarzystwa Alergologicznego - produkt jest w pełni bezpieczny dla osób szczególnie wrażliwych i ze skłonnościami do alergii. Nie emituje przykrego zapachu podczas aplikacji.

Trwałe zabezpieczenie powierzchni

Wysoka odporność na zmienne warunki atmosferyczne, działanie promieni UV, uszkodzenia mechaniczne oraz na podwyższoną temperaturę (emalia polecana jest m.in. do kaloryferów).